wakacje rodzinne all inclusive

wakacje rodzinne all inclusive

A może tutaj ktoś zna rzetelnych organizatorów wakacji rodzinnych all inclusive? Dla nas najważniejsze jest mnóstwo atrakcji.

Boss

Posty: 1

 
A orientujecie się dokładnie jaka jest różnica w cenie wakacji rodzinnych all inclusive w Tunezji od standardowej oferty? Wyliczenia nigdy nie były moją mocną stroną, ale myślę, że przy dwójce dzieci to taka oferta jest chyba korzystniejsza?

Marys56

Posty: 8

 
Niewątpliwie, iż korzystniejsza i nie ma się nad czym zastanawiać. Dzieciom zawsze chce się pić i coś słodkiego ;) Osobiście jestem za wycieczkami rodzinnymi all inclusive, ponieważ mam3 dzieci i dobrze wiem, iż gdybym miała odwiedzać tamtejsze sklepy, musielibyśmy wracać do domu zdecydowanie uprzednio :D

Andzia

Posty: 12

 
Zwykle nie korzystamy z wakacji all inclusive, co oczywiście przekłada się później na dodatkowe wydatki ;) Na wakacjach ogólnie ciężko zaoszczędzić :) zwłaszcza wyjeżdżając z dzieciakami.

miloKROSS

Posty: 16

 
Oczywiście, że korzystniejsza i nie ma się nad czym zastanawiać. Dzieciom zawsze chce się pić i coś słodkiego ;) Osobiście jestem za wycieczkami rodzinnymi all inclusive, ponieważ mam3 dzieci i dobrze wiem, że gdybym miała odwiedzać tamtejsze sklepy, musielibyśmy wracać do domu zdecydowanie wcześniej :D

Pacothelllucia

Posty: 12

 
W zeszłym roku byliśmy korzystaliśmy z wakacji all inclusive tutaj clubmed.pl. Świetny organizator głównie dlatego, że doświadczony. Na rynku działają od 1950 roku, więc nie mieliśmy żadnych obaw. Sprawdzili się :)

Wariat

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o egzotyczne kraje o wiele bezpieczniej i taniej jest wybrać opcję wakacji rodzinnych all inclusive. Mieliśmy obawy co do kuchni poza hotelem. Nigdy nic nie wiadomo :) A tak to wszystko było na miejscu. Bez żadnego wychodzenia poza teren hotelu :D Pewnie ta opcja nie jest droższa od dwóch posiłków i zakupów na własną rękę.

Hoteowo24h

Posty: 12