Bielizna termoaktywna - dobry sklep ?

Bielizna termoaktywna - dobry sklep ?

Witajcie. Czy to prawda, że jest taka bielizna termoaktywna, która utrzymuje ciepło nawet podczas mrozu.

Strzała

Posty: 5

 
Dobra odzież termoaktywna winna nie tylko osuszać naszą skórę z potu, lecz również zatrzymywać stosowną liczba ciepła, które ucieka z organizmu.

lucjann

Posty: 7

 
To niemożliwe, żeby bielizna termoaktywna była niewygodna. Być może zakupiłaś sobie niedopasowany rozmiar, albo ktoś naciągnął ciebie na bieliznę zrobioną z nieodpowiedniego materiału, który nie izoluje.

Grabow12

Posty: 21

 
Nigdy nie kupuję bielizny termoaktywnej w dyskontach, bo nie ma ona nic wspólnego z termo aktywnością. Wszystkie zakupy robię w necie, w doskonale dobrze wyposażonym sklepie http://www.centrumsportu.eu.

johncena67

Posty: 14

 
Dziewczyny przecież znacie to uczucie, gdy pot pojawia się w okolicach bikini. Przez ten dyskomfort byłam nawet skłonna zrezygnować z dalszej aktywności sportowej. Na szczęście koleżanka namówiła mnie na bieliznę termiczną i powiem wam, że różnica jest ogromna.

Black_Riot

Posty: 13

 
Każda bielizna termiczna powinna być wybierana indywidualnie do jej posiadacza. Niektórzy pocą się więcej, drudzy z kolei mają mniejszą odporność na zmianę temperatur.

namok

Posty: 11

 
Prawda jest taka, że dobra bielizna termiczna trochę kosztuje. Dlatego uważam, że na takiej odzieży nie warto oszczędzać. Jeśli kupisz coś tańszego, to szybciej będziesz musiał to wymienić. Ja swoje dwa markowe komplety bielizny regularnie wykorzystuje już od dwóch lat i na razie nie muszę ich wymieniać.

Kitas

Posty: 18

 
Każdy kieruje się jakimś zasadami, ja ale kupuję tylko i wyłącznie markową odzież termoaktywną. Nie dlatego, iż chcę się przed kimkolwiek lansować, natomiast dlatego, iż te firmy używają porządne materiały.

bobusek

Posty: 13

 
Na zimę wybieram grubszą bieliznę termoaktywną, jaka zapewnia mi lepszą termoizolację niż uniwersalna bielizna, jaką swobodnie stosować można latem.

daruu

Posty: 9

 
Prawda jest taka, iż dobra bielizna termiczna troszkę kosztuje. Zatem uważam, iż na takiej odzieży nie pożądane byłoby oszczędzać. Jeżeli zakupisz coś tańszego, to szybciej będziesz musiał to wymienić. Ja swoje dwa markowe komplety bielizny regularnie wykorzystuje już od dwóch lat i na razie nie muszę ich wymieniać.

Oct714

Posty: 11