OSK Wieliczka, znacie ?

OSK Wieliczka, znacie ?

Chodzi mi o prawo jazdy w Krakowie. Gdzie najlepiej skorzystać z kursu. Wiem, że ofert sporo, ale ja tu właśnie z tego powodu ;)

nero45

Posty: 2

 
Ja szukam jakiejś szkoły jazdy w Krakowie z bogatym doświadczeniem. Zależy mi na pewności, że jeśli coś pójdzie nie tak na egzaminie, to nie z winy braku profesjonalizmu instruktorów ;) Nie wliczając dodatkowych powtórnych egzaminów i tak jest drogo. Trochę po kieszeni pociągnie, niestety :(

namok

Posty: 7

 
Szczerze powiem, że też myślałem, że wszystko pójdzie prędko, niemniej jednak niestety. Obojętnie jaki OSK w Krakowie wybierzesz, nad teorią będziesz musiał posiedzieć sam i naprawdę zakuwać. Osobiście właśnie z tego powodu nie poszło mi za pierwszym razem. Trzeba odszukać czas na naukę i tyle. A czy szybciej się da? Są szkoły, w których zrobisz ekspresowy kurs, niemniej jednak do niego trzeba przyłożyć się jeszcze bardziej.

pawel253

Posty: 5

 
OSK Kraków http://wilkar.pl – polecam, bowiem to szkoła, której można zaufać. Właściwie cała moja rodzina, czyli mama, ja, brat i siostra braliśmy u nich lekcje i każdy ma tę samą dobrą opinię. Mam nadzieję, że i wam spodoba się podejście instruktorów. Zero mowy o chamstwie itp. niekulturalnych zachowaniach. Faktycznie polecam.

bartek33

Posty: 10

 
To chyba raczej niewielka oszczędność. Może ze 100 złotych? Najlepiej zapisać się na prawo jazdy w Krakowie do jakiejś z renomowanych szkół, albo do takiej, która ma zdecydowanie dobre opinie. Teraz ze znalezieniem komentarzy na temat firm naprawdę nie ma problemów.

johncena67

Posty: 9

 
To chyba raczej niewielka oszczędność. Może ze 100 złotych? Najlepiej zapisać się na prawo jazdy w Krakowie do jakiejś z renomowanych szkół, albo do takiej, jaka ma zdecydowanie porządne opinie. Teraz ze odnalezieniem komentarzy na temat firm naprawdę nie ma problemów.

Grabow12

Posty: 21