Do jakiego salonu fryzjerskiego w Cieszynie chodzicie ?

Do jakiego salonu fryzjerskiego w Cieszynie chodzicie ?

Pytanie może tendencyjne :D ale naprawdę poszukuję dobrego fryzjera w Katowicach. Tak rzetelnie odpowiedzcie, co i jak. Please :)

jarcio00

Posty: 3

 
To może tutaj http://www.stepienkosmetyka.pl. To dobry salon fryzjerski w Cieszynie. Dokładnie firma rodzinna od 20 lat w naszym mieście. Myślę, że będziesz zadowolona.

Acclaim

Posty: 15

 
Dzięki za podpowiedzi. Teraz mniej więcej wiem, gdzie udać się do dobrego fryzjera w Katowicach. Tak jest o dużo prościej :) Mam nadzieję, że w końcu będę miała swojego zaufanego fryzjera.

Oct714

Posty: 11

 
Raczej nie w każdym salonie fryzjerskim w Cieszynie zrobią ci makijaż permanentny. Osobiści wolałabym sprawdzić dokładnie kto to wykonuje. Pamiętaj, że to na lata. Jak coś schrzanią, dobrze nie będzie. Nie wiem, jak jest z poprawkami. Sama poszukuję informacji na temat gabinetów, bowiem mam obawy. Życzę powodzenia.

edyta123

Posty: 11

 
Przy trądziku owszem przyda się dobra kosmetyczka w Katowicach, ale też dieta. Sama wiem, że jest niezwykle ważna. Spróbuj skontaktować się z profesjonalnym dietetykiem. Na takiej konsultacji dowiesz się bardzo wiele istotnych rzeczy.

olek54

Posty: 6

 
Też odnalazłam dobrego fryzjera w Cieszynie właśnie blisko siebie. Jak mam przejeżdżać poprzez całe miasto, żeby dojechać do dobrego salonu, to odpada. Wolę mieć coś sprawdzonego pod nosem :) A tak też się da. Choć pewnie zakres usług w takim renomowanym jest większy.

Marioleczka

Posty: 3