Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Cześć dziewczyny. Jest mi potrzebny dobrze zaopatrzony sklep z dermokosmetykami w sieci. Gdzie robicie takie zakupy? Tylko żeby to były maksymalnie łagodne rzecz, najlepiej naturalne a nie jakieś naszpikowane ciążącą dla skóry chemią.

andrew66

Posty: 4

 
Szczerze powiem że nie zwraca większej uwag na to czy kosmetyki są naturalne czy nie, ważne żeby na moją skórę działały. To jest moje główne kryterium, no i też na pewno na cenę i wydajność patrzę.

donbagino

Posty: 11

 
Do zmywania makijażu muszę sobie dobry płyn znaleźć, bo powiem szczerze że te co dotychczas miałam to nie dość że mało wydajne to też sporo podkładu i tak na skórze mi na noc zostawało.

Dresik

Posty: 10

 
Mi by się jakiś dobry krem odmładzający przydał ale jak patrzę po tych lepszych markach to cenowo bywa naprawdę drogo. Można kupić kremy skuteczne i rzeczywiście dobre nie wydając na to setek złotych?

mateo29

Posty: 10

 
Z chęcią bym wymieniła część kosmetyków na coś lepszego i zdrowszego, ale to się z tego co widzę i wiem wiąże z niemałymi kosztami. Te lepsze produkty potrafią też drogo kosztować często.

gefferr

Posty: 3

 
Moja siostra wiem że sporo rzeczy do pielęgnacji ciała sama sobie robi w domu. Z tego co mówi to nie jest to takie trudne, część składników można kupić w zwykłym markecie typu choćby kawa, chilli, olej kokosowy i tego typu.

edyta123

Posty: 9

 
Na mnie dobrze działają kosmetyki naturalne od Lynia. Duży wybór ich rzeczy prosto z Francji ma sklep E-naturalne. Ostatnio to szczególnie fajnie się czuję po maseczce z węglem aktywnym. Idealne oczyszczenie i to w zasadzie w kilka minut. Maseczka jest w żelu, łatwo i wygodnie się nakłada żeby po 5 minutach już zdjąć. Bez uciążliwej zabawy i długiego wyczekiwania aż cokolwiek zacznie działać.

Ciapek

Posty: 3

 
Warto poszukać w sklepie online na stronie www.e-naturalne.pl. Mają duży wybór i są to kosmetyki pochodzące z wiadomych źródeł, oryginalne. Bo teraz już co drugi sklep z kosmetykami się chwali że ma naturalne rzeczy, a jak się człowiek zacznie wczytywać w skład to okazuje się, że nawet to za bardzo koło naturalnych nie leżało.

darkness6

Posty: 16

 
Największym minusem tych zwykłych ogólnodostępnych kosmetyków jest to że przesuszają skórę. Nawet te kremy nawilżające to działają doraźnie, ale w dłuższej perspektywie to skóra się robi przesuszona.

Lupusx

Posty: 4