Serwis laptopów Samsung, która firma ?

Serwis laptopów Samsung, która firma ?

Pilnie potrzebuję znaleźć dobry profesjonalny serwis laptopów HP. Miałem już styczność z mega pseudofachowcami, więc liczę od was na skuteczną pomoc :)

lalunia333

Posty: 3

 
Mają sporo pozytywnych opinii i dlatego też skorzystałem z tego serwisu laptopów Samsung. Poza tym nie są drodzy w porównaniu z innym serwisami. No i dają długie gwarancje.

bar33

Posty: 11

 
U mnie też było podobnie :( Po kilka razy sprzęt wracał do serwisu laptopów i lipa. Usterka ekranu jak była tak się pojawiała znowu. Może to wina sprzętu Toshiba, ale nie sądzę tak do końca. Zdecydowałem się na ten serwis i wreszcie udało im się zdiagnozować powód i go usunąć. Też ich polecam.

Michałek

Posty: 22

 
Koniecznie, jako serwis laptopów HP nie mam im nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie, są zawodowcami, którzy potrafią zaradzić każdemu problemowi. To chyba najlepszy serwis z którego miałem okazję korzystać.

Sarenka

Posty: 12

 
Sam miałem kłopot ze odnalezieniem specjalistów serwisu laptopów Samsung. Mam nadzieję, że adresik się przyda http://komputerytopserwis.pl. W końcu to oni zdiagnozowali kłopot i udało się naprawić lapka. Naprawdę firma jest godna polecenia, działają też na allegro, gdzie można zakupić usługę, co oczywiście nas jako klientów zabezpiecza w pewnym stopniu.

Babeczka

Posty: 9

 
Mnie nie przydarzyła się żadna głupia i kosztowna historia. Znalazłem serwis laptopów Toshiba w sieci, ale dobrze przewertowałem opinie o nim. Poza tym, jak dzwonisz masz już pewne zdanie na temat gości. Umieją albo nie umieją odpowiedzieć ci na pytanie. Niekiedy jest konkretna żenada, takie serwisy nie powinny istnieć. No ale to od nas klientów zależy, czy dobrze wybierzemy.

willos

Posty: 9

 
Tanio, niezmiernie dobrze i prędko. Nie wierzę w takie reklamy. Jak nie masz problemu to każdy serwis laptopów Samsung jest ok :D jak się pojawią to trwoga. Miałem konkretne przeboje i nie do końca ufam serwisom internetowym, wolę oddać lapka na miejscu do naprawy.

wannaknow

Posty: 5

 
Świetne miejsce, jeśli chcesz mieć pewność, że oddadzą ci sprawnego, naprawionego laptopa. Pomogli już parę razy, więc też z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis laptopów Toshiba.

erykdd

Posty: 5

 
To może i mnie przyda się adresik. Mam w szafie lapka, na jakim położyłem już krzyżyk ;) A nóż się uda. Dzwoniłem w parę miejsc, ale każdy serwis laptopów Sony Vaio miał jakby w nosie zarobek na usłudze. Wszędzie twierdzili, że ratuje mnie już tylko skup :D Mam sentyment do tego laptopa, poza tym pasowałoby odzyskać trochę fotografii.

Czesio

Posty: 2

 
W moim przypadku natknąłem się już dwa razy na niezłych pseudofachowców odnośnie serwisu laptopów Asus. Tak szukałem taniego serwisu, ale przecież nie za darmo. Trzeba uważać, gdzie oddaje się sprzęt do naprawy, znać procedury takich usług, żeby się nie przejechać. Nieznany serwis choćby za darmo :) odpada.

Kuniarz

Posty: 16