Agrowłóknina czarna, sklep online ?

Agrowłóknina czarna, sklep online ?

Szukam ofert grilli ogrodowych w dobrej cen ie. Może coś macie na oku, może gdzieś kupowaliście? Z góry dziękuję :)

david011

Posty: 4

 
Taki sprzęt ogrodniczy to komfortowe rozwiązania. Wiem coś o tym, bo gdy nie miałem opielacza ręcznego to naprawdę mocno się napracowałem. Z takim gadżetem to sama przyjemność :)

Kamil87rak1

Posty: 24

 
O takie plandeki właśnie mi chodziło. Sporo tu rodzajów do wyboru. Nie mam ogrodu, ale na podwórku przed domem też przydają się czasem ogrodnicze akcesoria. W sumie ten sklep ma sporo ciekawych gadżetów nawet do domu. Szkoda, że namioty tylko takie duże.

Sarenka

Posty: 16

 
Mnie też taka oferta hurtowni ogrodniczej przypadła do gustu :) jak widać jest nas więcej takich, którzy nie mają w pobliżu hurtowni stacjonarnej :) W sumie to dużo prostsze zakupy.

Yuri20

Posty: 6

 
Mają tu namioty handlowe i ogrodowe w bardzo konkurencyjnych cenach http://domogrod24.com/pl/c/Namioty-Handlowe/274. Sam tu kupowałem dla siebie, więc mogę ręczyć, że sprawdzona oferta. Bardzo dobrej jakości wyroby no i cena jak najbardziej do zaakceptowania. Ogólnie mają wszystko do ogrodów, jeśli chodzi o przydatny sprzęt i akcesoria.

AGDDDy1

Posty: 6

 
W stacjonarnym sklepie za grill ogrodowy trzeba te parę złotych wydać więcej, a oni mają bardzo dobrą ofertę. Mnie podoba się ten z wędzarnią :) Chyba się skuszę. Już czas pomyśleć o takich zakupach.

wisła1905

Posty: 6