Co na pasożyty

Co na pasożyty

Cześć i dzień dobry zarazem ;) Ostatnio dużo czytam w necie artykułów na różnych portalach około medycznych na temat pasożytów, które to mają odpowiadać za wiele problemów ze zdrowiem. Co o tym sądzicie, faktycznie aż tyle różnych szkodliwych robaków w sobie nosimy? Jakie macie doświadczenia?

Jasio234

Posty: 1

 
No tak, pasożyty niszczą organizm od środka i to bardzo wszechstronnie. Spowalniają metabolizm, przyśpieszają starzenie się organizmu, spowalniają regenerację i tak dalej. I po kilku latach czegoś takiego człowiek jest zniszczony od środka dokumentnie.

znamsienatym

Posty: 3

 
Dużą różnicę in plus widzę w swoim samopoczuciu po tym jak zaczęłam łykać kapsułki EcoDetox. Mam przede wszystkim więcej energii, nie męczę się tak jak wcześniej, mogę wyjść z wnukiem na plac zabaw i latać za nim jakby nigdy nic, jakbym miała te 5 lat mniej, świetna sprawa, bo jeszcze nie tak dawno to przy dłuższym spacerze kondycyjnie wysiadałam.

ania999

Posty: 6

 
Dietę na pewno warto sobie zmienić na zdrowszą, bo jestem pewna że większość ludzi w Polsce po prostu źle się odżywia i stąd dużo problemów. Sama jestem tego przykładem, jem w biegu, nieregularnie, byle co.

Pszemeg

Posty: 2

 
Heh, ja to od dłuższego czasu zauważyłem u siebie, że mam mocno nieświeży oddech i to nawet parę chwil po tym jak myję zęby, poczytałem sobie na ten temat i kupiłem tabletki EcoDetox. Pomagają – one są do usuwania pasożytów i to właśnie te pasożyty u mnie mogły powodować ten zapach

doprzodu

Posty: 22

 
Wiem, że moja szwagierka jakiś czas temu robiła sobie kurację detoksykacji ale z czego ona dokładnie korzystała to już jej nie dopytywałam. W każdym razie wyszło jej to na dobre, o wiele lepiej wygląda, tak zdrowiej.

090913123

Posty: 2

 
Moja mama wiem że miała robione oczyszczanie organizmu, w sensie że sobie zrobiła taką kuracje w domu. Ale z jakich ona środków korzystała to nie wiem, może to jakaś ziołowa mieszanka była, podpytam ją.

Ralphy

Posty: 9

 
Mi córka podesłała link ostatnio do strony z preparatem EcoDetox. Mam zamiar sobie to kupić bo tak prawdę mówiąc dużo objawów u siebie widzę które mogą oznaczać pasożyty, mało się na ten temat mówi, od lekarza to w ogóle nigdy nie usłyszałam nic na temat pasożytów a przecież takie robaki sobie żyją w organizmie i jest to potwierdzone naukowo, sprawdzone i tak samo ich działanie jest udokumentowane.

eriost56

Posty: 11

 
Parę dni temu do mnie tabletki EcoDetox dotarły i zobaczymy co z tego wyjdzie. Długo na zamówienie czekać nie musiałam, kurier już drugiego dnia dzwonił że ma dla mnie paczkę – skład jest naturalny to mi się podoba, są ekstrakty z zielonej kawy i zielonej herbaty, ale też jest chrom w składzie i CLA.

Abaddon616

Posty: 15