wirtualne biuro

wirtualne biuro

Potrzebuję namiary na jakieś korzystne biuro wirtualne w Warszawie. Będę chciał korzystać z sali konferencyjnej. Znacie coś konkretnego?

mniszek56

Posty: 1

 
W moim wypadku wszystko jak należy. Korzystam z wirtualnego adresu w Warszawie i nigdy nie miałem problemów z żadnym detalem. Co do obsługi poczty, a dokładnie e-dokumentów jestem bardzo zadowolony :) Niedługo będę musiał skorzystać z wynajęcia sali konferencyjnej i powiedzieli, że pomogą w zorganizowaniu tego szkolenia.

labuh

Posty: 6

 
Jak potrzebujecie wirtualny adres w Warszawie dla swojej firmy to ja działam w www.city-office.pl tutaj chwalę sobie współpracę. Jestem zadowolony tym bardziej, że można tu wynająć gabinet na spotkania, a nawet większą salę konferencyjną. Polecam, ponieważ to firma działająca na rynku od lat.

Bankowy

Posty: 15

 
Pomysł postrzegam całkiem dobrze. Zastanawiam się jednak nad tym, czy rzeczywiście takie biuro wirtualne jest w stanie obsługiwać tak dużo podmiotów i to w sposób fachowy, czyli dokładnie chodzi mi o pocztę itd.

enriquess

Posty: 13

 
Bo akurat jeśli chodzi o wirtualny adres w Warszawie kluczowe znaczenie ma fakt dogodnej lokalizacji. W tej chwili już nie widzę innego rozwiązania :) Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Od roku działamy w ten właśnie sposób i są same korzyści. Nie trzeba martwić się nawet o księgowość.

Nikuś23

Posty: 2

 
W moim wypadku wszystko jak należy. Korzystam z wirtualnego adresu w Warszawie i nigdy nie miałem kłopotów z żadnym detalem. Co do obsługi poczty, a dokładnie e-dokumentów jestem niezmiernie zadowolony :) Niedługo będę musiał skorzystać z wynajęcia sali konferencyjnej i powiedzieli, iż pomogą w zorganizowaniu tego szkolenia.

syrena88

Posty: 3