Dotacje unijne doradztwo, czy warto ?

Dotacje unijne doradztwo, czy warto ?

Orientujecie się w temacie dotacji unijnych na budowę hali, czy jakieś teraz nowe na ten rok wyszły? Z góry dzięki za informacje.

dermuster

Posty: 4

 
No to błąd, bo mnie udało się w zeszłym roku pozyskać dotacje unijne na budowę hali i wychodzę już na tym bardzo dobrze. Zresztą przeszkoliłem siebie i pracowników za te pieniądze. Nie widzę powodów do zwlekania.

Kiziak

Posty: 15

 
A ja słyszałem, że ciężko jest o dotacje unijne dla budownictwa. Że podobno na to przeznaczyli niezbyt duże transze. Myślałem o założeniu firmy budowlanej, ale mam obawy co do pozyskania funduszy w ten sposób :( Może się mylę. Jak coś wyprowadzajcie mnie z błędu :)

humer56

Posty: 17

 
Na takie spotkania traci się ogromnie dużo czasu, ale to opłacalne. Znajdujesz najlepszych specjalistów i firmę od dotacji unijnych z profesjonalnym doradztwem. Teraz jest ich po prostu mnóstwo i tak będzie. Będą nowe, więc trzeba mieć się na baczności. Nie sztuką jest wybranie pierwszej lepszej.

pawel253

Posty: 5

 
Osobiście jestem pełna obaw i nie próbuję. Boję się, iż mogę stracić pieniądze na usługę takiej firmy i co potem. To podobno niemałe kwoty. Chętnie skorzystałabym z dotacji unijnych, lecz najpierw przydałoby mi się doświadczone doradztwo, najlepiej bezpłatne.

mirekp2005

Posty: 5

 
Wyprowadzę cię z błędu, bo mnie akurat udało się pozyskać fundusz bez pomocy fachowców :) Na zeszły rok dotacje unijne w poznaniu były atrakcyjną sumą. Myślę, że w tym roku jest podobnie. Jedno o czym trzeba pamiętać to biznesplan, do którego nie da się przyczepić :D

Joe

Posty: 8

 
To renomowana firma, jaka od a do z zajmuje się dotacjami dla gospodarstw rolnych http://eskel.pl. Nie mam co do niej żadnych zastrzeżeń. W moim przypadku okazali się ekspertami. To dzięki nim udało mi się ruszyć z dość nietypowym biznesem. Naprawdę polecam się skontaktować.

mateo29

Posty: 10

 
Płacisz na początku współpracy, ale to normalne, że nic nie ma za darmo. Później oczywiście procentowo od sukcesu :) W przypadku dotacji unijnych dla gospodarstw rolnych z tego co wiem nie ma oszustów.

opanik44

Posty: 11

 
Płacisz na początku współpracy, natomiast to zwykłe, iż nic nie ma za darmo. Potem nie ulega wątpliwości procentowo od sukcesu :) W przypadku dotacji unijnych dla gospodarstw rolnych z tego co wiem nie ma oszustów.

Yuri20

Posty: 10

 
Jak znajdziesz dobrą firmę doradczą to na pewno postara się taka do skuteczność. Ale też wiem od znajomych, którzy starali się o dotacje dla firm, że z takimi doradcami bywa różnie. Najważniejsze to dobrze znaleźć. Trzeba więc dokładnie firmę przefiltrować w zakresie jej doświadczenia na tym polu :D

valexy

Posty: 3