usługi wykończeniowe

usługi wykończeniowe

Ktoś może doradzić w Poznaniu jakąś dobrą ekipę remontową, jaka mi przeprowadzi całościowy remont domu? Pracy jest mnóstwo, bo dom ma kilkaset metrów kwadratowych...

xtigerx

Posty: 21

 
Myślę, iż dobry stosunek jakości usług wykończeniowych do ceny ma pan Gośliński oraz jego firma remontowa. Robili mi płytki w kuchni oraz łazience. Płytki są równo wyłożone, nic nie odpada, nic nie pęka, także pozytywnie ;)) mają certyfikat – wiarygodna firma, także to też o czymś świadczy. Pożądane byłoby sobie poczytać swoją drogą porady remontowe na ich stronie – www.abartremonty.pl. Ja się parę przydatnych rzeczy tu dowiedziałem. Hej!

Lamey

Posty: 13

 
Ostatnio sobie pokój odmalowałem sam, ale z płytkami to już bym sobie sam nie poradził, tutaj to trzeba na bank fachowca wołać...zaś z tego co się orientuję, to metr wyłożenia płytek tani nie jest.

RadeQ

Posty: 13

 
Heh, dziś to firmy remontowe to jest już inny standard usług niż kiedyś – wyższy of corse ;) Jak się poogląda takie filmy jak Miś, czy Alternatywy 4...tam to była jakość usług :D Będzie pan zadowolony...i te sprawy :D

fuey

Posty: 11

 
U mnie najgorsze jest to, że trzeba całą instalację elektryczną wymienić w domu. To jest kucia i kucia, będzie mnóstwo gruzu to wywalenia...Już się cieszę na ten remont.:P Pozdro!

Szaju

Posty: 19

 
Ekipa, która mi robiła remont rok temu to CI nie polecę..Taką fuszerę mi odwalili, iż mi się płakać chciało... Ech, no wypada mieć troszkę szczęścia, a mnie się nie poszczęściło.

wicio149

Posty: 21