Obrazy olejne sprzedaż, w którym sklepie?

Obrazy olejne sprzedaż, w którym sklepie?

A czy możecie polecić kogoś kto zajmuje się portretami na zamówienie. Chodzi mi o profesjonalnego artystę, nie pseudo.

Babeczka

Posty: 6

 
Muszę przyznać, że sama zainteresowała mnie oferta portretów ze zdjęcia. Nie wiem czy przypadkiem nie skorzystam. Tylko trzeba wybrać jakieś fajne zdjęcie, żeby później nie powstydzić się takiego portretu na ścianie:)

Gosienka54

Posty: 15

 
W swoim życiu miałam kilka podejść do malowania obrazów olejnych. Zawsze spełzły na niczym. To nie technika dla mnie. Trudno maluje się farbami olejnymi i przyzna to każdy artysta. Jak się już człowiek nauczy i zdobędzie doświadczenie, jest super zabawa.

Motospec

Posty: 10

 
Wyszło wspaniale. Zamówiliśmy u pana Zbigniewa portret weselny. Zainteresowanym możemy przesłać na maila, lecz chyba nie ma potrzeby na stronie internetowej galerii można zobaczyć takie przykładowe portrety i fotografie, na podstawie jakich były malowane. Niesłychanie dziękujemy, pamiątka jest genialna.

Acclaim

Posty: 6

 
Dzięki kochani za pomoc. Nieźle naszukałam się tego artysty. Tutaj w tej galerii sztuki jest akurat kilka obrazów, jakie chciałam mieć. W ogóle to świetna sprawa z takimi galeriami internetowymi. Po pierwsze jest rzetelnie i bezpiecznie, po drugie można odwiedzić kilka dziennie:) Polecam dalej i dziękuję za pomoc.

Wariat

Posty: 13

 
https://www.oprawiamyobrazy.pl/ramy-oprawy-obrazow/ - dla zainteresowanych najlepsza oprawa obrazów jeżeli chodzi o Łódź. Doradzają, pomagają. Nie trzeba się na niczym znać, robią to za Ciebie, efekt jest genialny.

zbychuuu

Posty: 11

 
Kochani jeśli szukacie obrazów olejnych na sprzedaż to proponuję szukać w fachowo prowadzonych galeriach. Sama natknęłam się dziwna aukcję i dobrze, iż chociaż nie straciłam pieniędzy, ale obraz niestety do mnie nie dotarł. Lepiej nawet drożej nabyć, ale w pełni bezpiecznie.

igorek

Posty: 6

 
Nigdy w życiu nie rzucajcie się na portrety zamówienie z niewiadomego źródła. Do mnie dotarła karykatura, której nie da się powiesić na ścianę. Jeśli już zamawiać, to w profesjonalnej galerii sztuki.

namok

Posty: 22

 
Duże salonowe obrazy olejne. O tym zawsze marzyłam. Teraz mam już swój dom i salon, więc poszukują galerii sztuki. Na co dzień nie obcuję ze sztuką, ale weszłam na tę stronkę i kilka rzeczywiście mi się spodobało. Dzięki.

piotrex007

Posty: 13

 
W swoim życiu miałam kilka podejść do malowania obrazów olejnych. Zawsze spełzły na niczym. To nie technika dla mnie. Trudno maluje się farbami olejnymi i przyzna to każdy artysta. Jak się już człowiek nauczy i dostoi doświadczenie, jest super impreza.

dubuś_90

Posty: 8