Robot kuchenny

Robot kuchenny

Witajcie! Szukam pomysłu na prezent ślubny dla siostry i przyszło mi do głowy, żeby kupić im robota kuchennego. Co myślicie? Dobry pomysł? Na pewno by im pomogło w codziennym gotowaniu, a akurat jej przyszły mąż lubi dobrze zjeść. Jaki robot byłby okej? Ktoś – coś?

propek1

Posty: 1

 
Robot się przydaje o ile ktoś faktycznie dużo w domu gotuje. Bo jak moja siostra sobie robota kupiła a i tak je na mieście w większości przypadków to w sumie sprzęt stoi nieużywany i nie wiem tak naprawdę po co jej on był...

mmmm56

Posty: 4

 
Jeszcze nigdy robota nie używałam ale mam taki pomysł, żeby sobie zażyczyć na prezent urodzinowy za parę miesięcy. Ciekawe czy się uda męża namówić :) On to raczej skory do takich wydatków nie jest.

Krzy25

Posty: 18

 
Kupowaliśmy bratu na wesele Speedcooka w ramach prezentu. Z tego co mówią ze szwagierką to bardzo fajnie im się sprawdza. Można zdrowo, świeżo no i co najważniejsze szybko tutaj obiad zrobić. Do urządzenia jest książka kucharska dołączana także można sobie te przepisy z książki robić, nie trzeba kombinować i wymyślać samemu jakiś dziwnych potraw. O samym produkcie dużo info jest na oficjalnej stronie. Długa gwarancja, bo na 3 lata, gdzie wiem że konkurencja daje zazwyczaj max 24 miesiące.

johncena67

Posty: 11

 
Moim zdaniem czasami im mniej funkcji ma taki robot tym lepiej. Widziałam gdzieś w telewizji reklamowane modele, że tam po prostu miały jakieś cuda zamontowane, masę nakładek i wymiennych końcówek. Trochę za dużo jak dla mnie było tych opcji.

namedal6

Posty: 3

 
Moja mama używa jakiegoś robota kuchennego u siebie w domu i z tego co mówi to jest nie jest zadowolona. Ale jaki to jest model, to nie mam bladego pojęcia. Jakoś na promocji kupiła gdzieś w markecie, także jakiś super zaawansowany to on chyba nie jest.

Marti

Posty: 3

 
Dużo możliwości daje Speedcook. Myśmy go dostali na prezent ślubny i powiem, że się przydaje. Sporo staramy się gotować w domu, raczej nie jemy na mieście, a taki sprzęt na pewno ułatwia i przyśpiesza całą robotę. Można zdrowo, lekko zjeść ale też w takim robocie bardziej wykwintne danie można sprawniej zrobić. No i ostatnia sprawa, że jedno urządzenie zastępuje kilka a nawet kilkanaście, także od razu więcej miejsca w szafkach się zrobiło.

GGregbard

Posty: 15

 
Myślę, że głównie podczas wybierania robota trzeba patrzeć na moc jaką ma podaną. No i druga rzecz to te wszystkie funkcje – na ile one są rzeczywiście potrzebne, na ile ma się w planie z nich na co dzień w ogóle korzystać.

Gucio

Posty: 8

 
Raczej bym polecała polskich firm roboty sobie sprawdzić. Łatwiej potem wygląda cały serwis, wymiana części i tak dalej. Z tymi zagranicznymi markami to różnie z takimi kwestiami bywa.

yarofe

Posty: 3